Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | AIGS |
| Item Weight | about 30g |
| Item Height | 6mm 8mm 10mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | AGATE |
| Item Shape | Faceted Round |
| Brand Name | LUOMAN XIARI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Color | colorful |
| Material | tiger eye rosequartz red agate amethyst amazonite yellow jade sodalite |
| Type | Faceted Round Gemstone Beads |
| Use | for jewelry making, Beadwork, DIY Bracelet, Necklace, earring |
| Strand length | about 38cm |
| Size | 6mm 8mm 10mm |
| Type 1 | Charms Bracelet, Accessories |
| Type 2 | Spacer beads |
| Type 3 | Women's Bracelet Necklace |
| Type 4 | Beads for jewelry making |
| Type 5 | 7 Chakra beads |
Instock
There are no reviews yet.