Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Hydrating |
| Place of Origin | china |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Model Number | handmade soap |
| NET WT | 120g |
| Brand Name | LANBENA |
| Item Type | Soap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.