Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 3.15g |
| is_customized | No |
| Side Stone | Other Artificial material |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Occasion | party |
| Gender | Women |
| Model Number | BL-E00365 |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Classic |
| Certificate Type | GTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Ruby |
| Brand Name | YUNUM |
| Origin | Mainland China |
| Earring Type | drop earrings |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.