Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Model Number | XG-2005 |
| Shapepattern | bullet |
| Style | TRENDY |
| Pendants Type | slide |
| Metals Type | Copper |
| Gender | Women |
| Brand Name | abay |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| material | Natural clear quartz |
| charms pendant | rock stone pendant 2020 |
| pendant femme 2020 | pendant for women |
| shape | bullet |
| color | clear |
| quantity | by our factory made |
| use | as gifts party jewelry accessories |
| beads for jewelry making | crystal quartz necklace pendants |
| size | 7-14×28-40mm |
| clear quartz pendant | aura quartz pendants |
| crystal pendant lot | crystal pendants in jewellery making |
Instock
There are no reviews yet.