Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 2.62g |
| is_customized | No |
| Side Stone | Other Natrual material |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Geometric |
| Setting Type | Prong Setting |
| Style | Classic |
| Model Number | BL-R00507 |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | party |
| CertificateType | GTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | GARNET |
| Gender | Women |
| Brand Name | YUNUM |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
Instock
There are no reviews yet.