Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | Eyelashes Extension Adhesive 5ml |
| Material | Eyelash Glue for Eyelashes Extension |
| Model Number | Eyelashes Extension GLUE |
| Brand Name | NATUHANA |
| Item Type | eyelash glue |
| Origin | Mainland China |
| Brand | NATUHANA |
| Retention | 5-7 weeks |
| Color | Black / Transparent |
| Fast Setting Time | Fast Drying Lash Glue, maquiagem |
| Eyelash Glue Advantage | Low smell, No simulation, Fast dry, Strong and Long Lasted |
| Service | OEM, ODM, Private label, lash extension supplies |
| Private Label MOQ | 30 |
| Product Name | colle faux cil, lash glue, makeup tools, |
| Product Name 2 | eyelash glue, eyelash extension supplies, |
Instock
There are no reviews yet.