Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 1 bottle |
| Material | Glue |
| Model Number | 5ml |
| Brand Name | NAGARAKU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | eyelash glue |
Instock
There are no reviews yet.