Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | Natfire N3 Pro |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 178mm |
| Lens Height | 98mm |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | NATFIRE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.