Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Cartoon |
| Grade | Qualified |
| Model Number | fwb4783 |
| Thread Count | 300TC |
| Fabric Count | 50 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | Massage |
| Filling | 100% Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Travel, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.