Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | NS20230919 |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 30 |
| Weight | 2.5-3 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | BODY |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Polyester |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.