Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | APDMCMS, NANWEI |
| Power Type | Electricity |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | 1 Year |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | NW-CFJ |
| Power Source | Battery |
| Speed | 0-3000rpm |
Instock
There are no reviews yet.