Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | APDMCMS, NANWEI |
| Power Type | Electricity |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | 1 year |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | NW-CFJ |
| Power Source | Battery |
| Product name | Air Blower |
| Application | Cleaning Leaves |
| Voltage | 21V |
| Usage | Leaf Cleaner |
| Function | Blowing Leaves |
| Color | Orange |
| Keyword | Leaf Blower Cordless |
| Feature | Sustainable |
| Speed | 0-3000rpm |
| Type | Portable |
Instock
There are no reviews yet.