Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 6 cm |
| Measurement Bandwidth | / |
| Frequency Range | 10k-1.5GHz |
| Output Power | 1950mAh battery |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Feature 1 | analizadores |
| Feature 2 | antenna hf |
| Feature 3 | spectrum analyzer |
| Feature 4 | can analyzer |
| Feature 5 | analyzers |
| Feature 6 | analyzer antena |
| Feature 7 | NanoVNA-H4 |
Instock
There are no reviews yet.