Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 20 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Grade | Industrial |
| Warranty | 1 year |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 411mm |
| Power Source | Battery |
| Product name | Lithium Electric Hedge Trimmer |
| Application | Garden Tool |
| Voltage | 24V |
| Color | red |
Instock
There are no reviews yet.