Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Humidifying Capacity | 200ml/h |
| Shape | Classic Columnar |
| Operation Method | Keyboard Type |
| Power Type | Battery |
| Use | Household |
| Function | Negative Ion |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | ultrasonic |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | RUDECK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.