Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ROHS, CE |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L, 100ml or 500ml |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | NAMSTE |
| Origin | Mainland China |
| Type of aroma | Perfume Series |
| Shelf life | Two years |
| Ingredients | Pure plant |
| Hot sale | My Way, Lovely Night, Sense, Event, Crystal, Luxury, Soft |
Instock
There are no reviews yet.