Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.433 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 25 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Non-mist |
| Capacity | 1.1-2.5L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 7w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.