Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 70 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Battery, Solar, Solar |
| Grade | Grade 2 |
| Indoor Machine Noise | 24-35dB |
| Air conditioning power | 5HP |
| Voltage (V) | 220V, 48 |
| Power (W) | 500w, 650 |
| Use | ROOM, Room |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling Only |
| Brand Name | HAOYUNMA, Namkoo |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | NKSAC-650W |
| Capacity (btu) | 9000-12000-18000-24000 |
| COP | / |
| EER | 3.4 |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Onsite Installation |
| Warranty | 3 years |
| Type | Window Mounted Air Conditioners |
| Application | Commercial, garage, Hotel, Household, Outdoor, RV |
| Product Name | Air Conditioning |
| Function | Cooling Heating |
| Refrigerant | R134A |
| Power supply | 220-240V/1Ph/50Hz |
| Color | White |
| Cooling capacity | 9000btu 12000btu 18000btu 24000BTU |
| Compressor | Famous Brand Rotary Compressor |
| Feature | Low Energy |
| Controller | Remote |
| DIMENSION | 460*285*230mm |
| Certification | ce, rohs |
Instock
There are no reviews yet.