Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 45mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Model Number | G37-21-1 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Leather Deployment Bucket |
| Case Material | Wooden |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Rainch |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.