Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 1 |
| Weight | 182g |
| Voltage | 5V |
| Model Number | NT-019-1 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Type | UV Lamps |
| Power | 3W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Product Name | Nailpop UV Lamp with Stanp |
| Feature | with Silicone Stamper |
| Feature 2 | Portable Mini Nail Cure Lamp |
| Feature 3 | Fast Curing |
| Feature 4 | Curing for Gel Polish Glue Gel |
Instock
There are no reviews yet.