Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 5 cm |
| Lamp Beads | 3 |
| Voltage | 100-240V |
| Size | 62*52*64 mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | MND01 |
| Power Source | Electric |
| Type | UV Lamps |
| Power | 9W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Item | Small Mini Nail Lamp |
| Funtion 1 | Cured UV Nail Polish Gel |
| Funtion 2 | Fast Cure Nail Dryer For Nail Extenion Gel |
| Feature 1 | Single Finger UV LED Lamp Nail Tools |
| Feature 2 | Gel Nail Drying Manicure Machine |
Instock
There are no reviews yet.