Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 2pcs |
| Model Number | PREP-001-1 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.15ml |
| Brand Name | Nailpop |
| Origin | Mainland China |
| Color | Transparent/Clear Color |
| Curing Lamp | No need lamp, dry in air |
| Appreciation | To dehydrate natural Nails |
| Feature 1 | Nail Prep Kit |
| Feature 2 | Base Gel, Top Coat |
| Feature 3 | Nail Art Gel |
| Feature 4 | All For Manicure |
| Feature 5 | Nail polish gel |
Instock
There are no reviews yet.