Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 2 cm |
| Ingredient | Other |
| Quantity | 2pcs |
| Model Number | jjj001 |
| NET WT | 10ml |
| Type | Gel Soak Off Remover |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | nail polish remover |
Instock
There are no reviews yet.