Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | other |
| Quantity | 1pcs |
| NET WT | 60ml |
| Type | Non-Acetone Nail Polish Remover |
| Brand Name | Limegirl |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | nail polish remover |
Instock
There are no reviews yet.