Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | BLJ01 |
| Type | Gel Polish, Magic Gel Polish Remover |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | Nailpop |
| Origin | Mainland China |
| Funtion | Remove nail polish/nail tip |
| Feature | Magic remover gel nail |
| Feature2 | Gel remover/cleaner nail gel |
| Feature3 | Fast Clean Within 3-5 MINS |
| Feature4 | Nail Gel Remover Tool |
Instock
There are no reviews yet.