Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | natural resin |
| Quantity | 1 piece |
| Model Number | 10ml cat eye nail gel polish |
| Type | Gel Polish |
| Brand Name | NAILCO |
| Origin | Mainland China |
| Gel Varnishs | Vernis Semi Permanent |
| Gel For Nails | Long Lasting |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Effect | Easy to Remove and Handle |
| nail gel | base coat |
| Auxiliary tools | UV/LED Lamp |
| It needs to apply | Base coat, Top coat, Matte top |
| Application | Finger |
| Certification | MSDS, SGS |
| Ship From | China |
| Cure Time | 6W/24W/36W nail lamp 30s/60 time setting |
Instock
There are no reviews yet.