Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 1 cm |
| Quantity | 1pc |
| Size | 8*7cm |
| Weight | 32g |
| Material | Stainless steel |
| Model Number | Template |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | KADS |
| Item Type | TEMPLATE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Nail Stamping Plates |
| Type | Template |
| Product Unit | pc |
| Product Description | Nail Stamp Plate |
| stamps nail | design nail |
| nail plate | stamp nail art |
| stamp nails template | stamp nails template |
| new arrival | nail mold |
Instock
There are no reviews yet.