Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 4 |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | Solid |
| Features | Ultra Soft, waterproof, Breathable, Super Absorbency, Ultra Thin, Washable, Stay Dry |
| Quantity | 1 |
| Model Number | OneSize |
| Material | Bamboo Microfibre Waterproof PUL |
| Brand Name | Littles&Bloomz |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Type | Nursing Pad |
Instock
There are no reviews yet.