Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 2 cm |
| Quantity | 1set |
| Size | 6*12cm |
| Weight | 30g |
| Material | Rubber + Plastic+Acrylic |
| Model Number | nail template |
| Template Type | Stamping |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.