Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 1 cm |
| Quantity | 1 PC |
| Size | 7cm*8cm, 2.75*3.14 inch |
| Weight | 32g |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | Nail Stamp Plate |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | AriesLibra |
| Item Type | TEMPLATE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | REACH |
| Use With | Nail Stamper Stamping Polish |
| Need | Nail Stamping Polish Or Stamp Gel |
| Stamping Plates | Nail Art Image Stamping Plates |
| Template for Nails | Nail Art Image Plate |
| Stamping Nail Art | Nail Stamping Stencil |
Instock
There are no reviews yet.