Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1pc |
| Weight | 30g |
| Material | Stainless Steel |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | Biutee |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Feature 1 | DIY Nail Art Templates Stamping Plates for Home |
| Feature 2 | Fashion Flowers Leaves Pattern Animal Art Lines Design Plates |
| Feature 3 | Love Heart Letter Image Printing Nail Art Templates |
Instock
There are no reviews yet.