Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 3 cm |
| Quantity | 1 Set |
| Size | 6.3*3.2*3cm |
| Weight | 25g |
| Material | Jelly Silicone |
| Model Number | Transparent seal tool |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | FUMOSIK |
| Item Type | TEMPLATE |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Color: | Transparent/Blue/Yellow/Pink/Orange/Green |
| Designs: | Plate Polish Transfer Nail Tools |
| Type: | Gel Polish Holder |
| Items: | Nail Art Tools Scraper Polish |
| Package: | 1pcs Scraper 1pcs Stamper with Cap |
| Nail Material: | Silicone Jelly |
| Styles: | DIY Polish Design Print Silicone |
| Application: | French/UV Gel Polish&Nail Powder&Blooming |
| Whether wholesale is supported: | Yes |
Instock
There are no reviews yet.