Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1pcs |
| Size | 12cmx6cm |
| Weight | 25kg |
| Material | Steel |
| Model Number | Mixed |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | Potdemiel |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
Instock
There are no reviews yet.