Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 2 × 8 cm |
| Weight | 5g |
| Quantity | 1 BOX |
| Model Number | ZEA-010 |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | FUMOSIK |
| Item Type | Rhinestone & Decoration |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Type: | Nail Rhinestone |
| Style: | Shiny Nails Rhinestone |
| 3D glitter nail art decoration: | Colorful Crystals Nail Studs Nail Beads |
| DIY Nail Art Decorations: | Nail Accessories In Wheel |
| Rhinestone Irregular Beads For Nails Art: | DIY Nail Art Wheel Tips |
| 3D Nail Art Decoration: | rystal Glitter Rhinestone For Nails |
| nail stones: | Shiny opal |
| colour: | Mixed colors |
| size: | Mixed size |
| wholesale: | Support wholesale |
Instock
There are no reviews yet.