Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit, One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Foundation |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | MZ401393 |
| Size | Full Size, Full Size |
| NET WT | 40ml |
| Benefit | Whitening, BRIGHTEN, Concealer, Moisturizer, Oil-control, Hydrating, Waterproof / Water-Resistant |
| Sunblock | No |
| Formulation | Cream, Cream |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | FOUNDATION, FOUNDATION |
| Shelf Life | 3 years |
| Support Dropshipping | Support Free Shipping |
| Texture | cream |
| Applicable | dry skin, mixed dry skin |
Instock
There are no reviews yet.