Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.274 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Power | 20W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 801P Nail Drill |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 801P |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.