Instock
| Weight | 0.74 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other, 80 Watt |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 20X13.5X6.3 cm |
| Material | STAINLESS STEEL, Plastic+alloy |
| Model Number | TP282, TP282 |
| Brand Name | iBelieve, iBelieve |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Type | Nail Drill |
| Plugs Type | US or other |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Key Word | Portable electric nail drill machine |
| Color | White red Black or OEM |
| Feature | Long work time battery |
| MOQ | 1 Pcs |
| Nail drill Type | cordless and rechargeable |
| Max speed | 35000rpm |
| Accessories | drill bits + Handpiece + Holder |
| Voltage | 110-240V 60Hz/50Hz |
| Package | Standard Packing |
| keywords | nail drill, nail drill machine, nails accessories, drill para unas, nail supplies for professionals, ponceuse ongle Electrique |
Instock
There are no reviews yet.