Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | aa |
| Gender | WOMEN |
| Pattern Type | Solid |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | cap |
| Sport Type | cycling |
| CN | Guangdong, Hubei |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 1PCS |
| Weight | About 60g |
| Feature1 | Wind, dust and UV protection |
| Feature2 | Windproof Warm/Absorb sweat and expel moisture |
| Feature3 | Neck Protector Warm Cycling Cap |
| Support | Drop Shipping / Wholesale |
| Advantage1 | Fast shipping |
| Advantage2 | Fast delivery |
| Advantage3 | Support drop shipping and resale |
Instock
There are no reviews yet.