Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 3 cm |
| Size | 4.3*2.4cm/1.69*0.94inch |
| Material | STAINLESS STEEL, Cotton Cloth Wheels |
| Model Number | EE136 |
| Brand Name | KADS |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Shank Size | 2.35mm |
Instock
There are no reviews yet.