Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2.35mm |
| Material | Tungsten Carbid, Tungsten Carbide |
| Model Number | Nail Drill Bit |
| Brand Name | hytoos |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Head Size | 4*14mm |
| Product Name | Tungsten carbide Drill Bit |
Instock
There are no reviews yet.