Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1pcs |
| Size | 12x6cm/pcs |
| Weight | 13.5g |
| Material | stainless |
| Model Number | KEBC-20 |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | SWEET TREND |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Condition | New Arrival |
| Status | DIY nail art tool |
| Items | Nail painting stencil |
| Element | Flower, leaf, butterfly, mandala….. |
| Style | DIY Nail art stamping plate |
| Type | Nail Accessories |
| Design | Nail Art Polish PaitingTools |
| Detail | Nail Polish Printing Template |
| Feature | Stamping nail art |
| Pattern | Nail art Accessories |
| Kind | Lace |
Instock
There are no reviews yet.