Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 3 × 2 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 9*1.5 * 1.5cm |
| Material | Silicone |
| Model Number | G-259 |
| Item Type | Nail Brush |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.