Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.448 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Acrylic |
| Quantity | 1 set |
| Model Number | Acrylic Powders Nail |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | Limegirl |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
Instock
There are no reviews yet.