Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.269 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | 1 |
| Quantity | 8pcs |
| NET WT | 10ml |
| Brand Name | TMISHION |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| 1 | Nail Powder |
| 2 | Dipping Powder |
| 3 | Nail Dipping Powder |
| 4 | Nail Art Powder |
| 5 | Base Coat |
| 6 | Nail Art Tool |
Instock
There are no reviews yet.