Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.385 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 5 cm |
| Quantity | 16 Pieces Set |
| NET WT | 80ml Per Set |
| Brand Name | BROLEXS |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | Acrylic Powders Nail |
| Feature2 | Acrylic Nail Powder |
| Feature3 | Nail Acrylic Liquid Powder Set |
| Feature4 | Acrylic Nail Liquid |
| Feature5 | Acrylic Liquid Nail |
| Feature6 | Extension Gel Kit |
| Feature7 | Nail Gel Kit |
| Feature8 | Gel Polish Nail Set |
| Feature9 | Nail Art Decorations |
| Feature10 | Nails acrylic powder |
Instock
There are no reviews yet.