Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Dial Diameter | 34.00mm |
| Case Thickness | 9.00mm |
| Band Length | 7.41inch |
| Band Width | 16.00mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Model Number | 9909 |
| Feature | Complete Calendar |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.