Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Legs |
| Department Name | Unisex |
| Applicable Fitness Equipment | exercise bike |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Cadio Training |
| Material: | Felt+Iron |
| Weight: | App. 80g |
| Size: | App.11x3cm/4.33×1.18in |
Instock
There are no reviews yet.