Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | M68D7AK103694 |
| Type | Weight Lifting Glove |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Material | Polyester+Spandex |
| Color | Black |
| Package Weight | approx.40g |
| Size Options | M/L/XL |
| Size M | Wrist:15-17cm(5.91-6.69inch) |
| Size L | Wrist:17-19cm(6.69-7.48inch) |
| Size XL | Wrist:19-21cm(7.48-8.27inch) |
Instock
There are no reviews yet.