Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | OLEVS 5006 |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Water Resistant, swim, Week Display, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| weight | 58g |
| Free Shiping | Dropshipping |
| women's watches free shipping | reloj para mujer |
| Elegant woman watch | relogios feminino |
| Women's wristwatch | montres femmes |
Instock
There are no reviews yet.