Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 8 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | Cellphone Wallet Card Reader |
| Material Composition | PU Leather |
| Item Width | 4 |
| Item Weight | 0.3 |
| Item Length | 18cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Patent Leather |
| Brand Name | AOTTER SLULIAN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Item Name | Men Metal Smart Card Holder Bankcard Blocking Hard Case |
| Type | Brand Wallets |
| Size | 10x7x2.5cm |
| Feature 1 | Solid Mujer Cartera |
| Feature 2 | wallet Diagonal Thin Shoulder Bag |
| Feature 3 | Diagonal Thin Shoulder Bag Leather Small Card Holder |
| Feature 4 | Small Card Holder Pouch Solid Pink Blue Black Flip Purse |
| Feature 5 | Male Bolsa Wallet |
| Feature 6 | Brand Newest Casual Wallets Fashion Mobile Phone Bag |
| Feature 7 | Card Holders Mini Handbag Clutch Mujer |
| Feature 8 | Messenger Straps Cartera Solid |
| Feature 9 | Casual Wallets Fashion Mobile Phone Bag Card Holders |
Instock
There are no reviews yet.